Kansainvälisyyskoordinaattorit

Kampusten kansainvälisyyskoordinaattorit vastaavat opiskelijoiden tiedottamisesta ja ohjauksesta kansainvälisiin opiskelija- ja harjoittelijavaihtoihin liittyvissä asioissa.
 

Metsätalous, maaseutuelinkeinot, energia- ja ympäristötekniikka
Kaija Saramäki, 050 441 2853, kaija.saramaki(at)karelia.fi

Talotekniikka, tietotekniikka, sähkötekniikka konetekniikka ja rakennustekniikka
Petri Laitinen, 050 913 1668, petri.laitinen(at)karelia.fi

Degree Programme in International Business, Liiketalous
Heidi Vartiainen, 050 315 6627, heidi.vartiainen(at)karelia.fi 

Tietojenkäsittely
Kaija Sankila, 050 380 2742,  kaija.sankila(at)karelia.fi 

Medianomi
Jyrki Kurki, 050 592 8100, jyrki.kurki(at)karelia.fi

Musiikki
Reima Raijas, 050 310 4913,  reima.raijas(at)karelia.fi

Matkailu ja palveluliiketoiminta
Mikko Lahti, 050 306 7476, mikko.lahti(at)karelia.fi

Design, Muotoilu
Hannele Niskanen, 050 311 6336, hannele.niskanen(at)karelia.fi

Sairaanhoitaja, fysioterapia ja sosionomi
Kirsi Tanskanen, 050 362 6594, kirsi.tanskanen(at)karelia.fi